Wszystkie kubki

Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem


Tanie kubki z nadrukiem są obecnie jedną z najlepszych i najpopularniejszych form reklamy, głównie dzięki temu, że każdy z nas wykorzystuje je codziennie w pracy, w szkole czy w domu. Są one świetnym gadżetem do promowania firmy w większym gronie. Przez zastosowanie najnowszych technologii oferujemy naszemu klientowi najlepszej jakości nadruki na kubkach. W razie problemów lub wątpliwości z projektami graficznymi istnieje możliwość ich wykonania w atrakcyjnej cenie. Najważnieszym celem i punktem, do którego dążymy jest pełne zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu, oferty oraz wykonanych realizacji dla firm.


Nasza oferta na kubki z nadrukiem

W naszej ofercie kubków z nadrukiem znajdą Państwo wiele różnych modeli kubków, które zaś są dostępne w wielu wariantach kolorów i rodzajów nadruków / ozdobień. Dzięki tak sporej liczbie dostępnych modeli mamy pewność, iż każdy klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W naszej ofercie na kubki reklamowe znajdują się ich odpowiednie rodzaje tj. ceramiczne (porcelanowe, porcelitowe), szklane (szronione). Zapraszamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą.


Katalog naszych modeli kubków

Katalog kubków zawiera dostępne modele tych gadżetów. Jego przeglądanie ułatwiają opcję wyboru gadżetów według ceny czy też koloru. Można również posortować wszystkie produkty według ceny lub nazwy. Przy każdym produkcie widnieje jego cena. Mechanizmy te znacznie ułatwiają odnalezienie modelu którym jest zainteresowany potencjalny klient. Po wejściu w odpowiedni model gadżetu można zobaczyć wszystkie dane na jego temat (wymiary, dane na temat możliwości nadruków oraz dodatkowych opcji).


Dostawa

Zachęcamy do poznania oferty nadruków na kubkach reklamowych, oraz przekonania się o przygotowanych dla nich atrakcyjnych cenach. Dysponujemy szerokim asortymentem kubków w przystępnie niskich cenach. Na każdym z nich możliwe jest wykonanie nadruku firmowego. Niniejszy katalog prosimy potraktować jako narzędzie, które pomoże w wyszukaniu i wyborze najodpowiedniejszego modelu kubkach. Aby otrzymać dokładną kalkulację kosztów, prosimy kliknąć na wybrany produkt. Jeśli wycena jest niestandardowa, prosimy o kontakt, w celu przygotowania kalkulacji indywidualnej.


Ważne informacje


Czas realizacji zamówienia

W większości przypadków czas potrzebny na zrealizowanie zamówienia to ok. 15 dni. Możliwe jest złożenie zamówienia z ekspresowym czasem realizacji (wyceniane indywidualnie) - wówczas termin wykonania kubków z nadrukiem to ok. 5 dni roboczych. Każdorazowo gdy kubki są potrzebne na określony terminem – np. targi, wystawy, spotkania biznesowe - prosimy o wcześniejsze podanie daty, do kiedy zamówienie powinno być wykonane. Oferty na tego rodzaju zapytania są przygotowywane w pierwszej kolejności, by maksymalnie skrócić czas oczekiwania na kubki.

Projekt nadruku

Kompleksowo projektujemy nadruki na kubki reklamowe. Jeżeli Klient posiada własne materiały i chce aby znalazły w projekcie, zajmiemy się ich dostosowaniem do wymogów konkretnej technologii druku. By przygotować realistyczną wizualizację nadruku na kubku, prosimy do dostarczenie logo zapisanego do wersji wektorowej. Najpopularniejsze formaty plików to .pdf, .ai i .cdr. Jeżeli jedynym posiadanym plikiem logo jest bitmapa (.jpg, .gif, .png, .bmo) lub inny format (.doc, .ppt), również prosimy o jego dostarczenie. Stworzenie wersji wektorowej dla logo zapisanego w innym formacie wyceniane jest indywidualnie. Najczęściej jest to koszt 49 zł netto.

Zamówienie powyżej 500 szt = prototyp kubka gratis

Do zamówień powyżej 500 szt. kubków bezpłatnie wykonywany jest prototyp kubka z nadrukiem. Celem tego działania jest uzyskanie pewności, że cała partia zamówienia będzie spełniała oczekiwania zamawiającego. Prototyp kubka z nadrukiem pozwala ocenić właściwie dopasowanie kolorów nadruków oraz jego czytelność. Prototyp dla zamówień mniejszej ilości kubków może być wykonany odpłatnie. W takim przypadku na cenę prototypu składa się model kubka, a także rodzaj i technologia nadruku. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prototypu, zapraszamy do kontaktu.

Dostawa

Siedziba naszej firmy znajduje się w Bytomiu. Większa część wszystkich zamówień dostarczana jest do Klientów za pośrednictwem firm kurierskich – na terenie Polski i Europy. Miasta, do których najczęściej wysyłamy kubki to: Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Opakowania

Kubki reklamowe standardowo są pakowane w karton zbiorczy, mieszczący 36 sztuk kubków. Jednakże możliwe jest dokupienie pojedynczych kartoników, dla każdego kubka osobno. Wówczas kubki będą dostarczone jako umieszczone w indywidualnych kartonikach. Polecamy tę formę wszystkim, którym zależy na umiejętnym zaprezentowaniu walorów kubka i jego eleganckim sposobie wręczenia.

Rozmiary oraz pojemność

Szczegółowe informacje na temat rozmiarów, pojemności, kolorów, wagi oraz cen kubków, można uzyskać po kliknięciu wybranego produktu. Przy każdym modelu zostały również wymienione dostępne dla niego techniki nadruku, oraz przykładowe wyceny kosztów.

Kalkulator kubków reklamowych

Zapraszamy do skalkulowania dokładnej wyceny na kubki reklamowe oraz kubki z nadrukiem na specjalnie utworzonej do tego celu stronie.

Zachęcamy do obejrzenia galerii, zawierającej zdjęcia kubków z dotychczasowych zleceń. Być może któreś z nich okaże się inspiracją lub motywacją do nowego zamówienia.

Zamówione kubki reklamowe wysyłam w dowolne miejsce w Polsce i Europie.

Większe miasta w naszym pobliżu to Katowice, Gliwice, Świętochłowice, Bytom, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Chorzów, Zabrze, Bielsko-Biała, Siemianowice, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Czeladź.