Wszystkie filiżanki

Filiżanki reklamowe z firmowym nadrukiem


Dostawa

Poszukując eleganckiej alternatywy dla kubków, warto wybrać porcelanowe filiżanki reklamowe. Filiżanki są jednymi z lepszych narzędzi promocyjnych, wykorzystywanych do skutecznego promowani firmy, produktu lub usług. Filiżanki znakomicie sprawdzą się jak upominek, prezent lub gadżet z nadrukiem logo firmy. W ofercie posiadamy 20 ciekawych wzorów filiżanek, z których każda ma wiele do zaoferowania.


Główne informacje


Rodzaje nadruków

Wykonanie nadruku na filiżance może się odbyć w jednej z trzech technologii:

  • Kalka ceramiczna
  • Kalka ceramiczna wokół filiżanki na dole
  • Druk bezpośredni
Każda z tych technologii oferuje nieograniczone sposobności wykonania nadruku, w prawie każdym miejscu filiżanki. Na zewnątrz, od wewnątrz, na uszku, a także w innych, na pozór trudno osiągalnych miejscach. Nadruk może również zostać wykonany na spodzie filiżanki, na denku od wewnątrz, a także na spodku w dowolnym miejscu. Szczegółowe informacje na temat możliwości znakowania, dostępne są w szczegółach każdego produktu.

Czas realizacji

Czas potrzebny na zrealizowanie zamówienia, to podobnie jak przy kubkach, około 15 dni roboczych. Klientom, którzy nie mogą tyle czekać, oferujemy możliwość ekspresowej realizacji zamówienia. Wówczas czas potrzebny na jego wykonanie to do 5 dni roboczych. Każdorazowo potwierdzamy ostateczny termin realizacji, który jest uzależniony od aktualnego planu produkcyjnego.

Dodatkowe informacje

  • Darmowy projekt nadruku dla naszych klientów.
  • Przerysowania logo do postaci wektorowej – koszt 50 zł netto.
  • Zamówienia na min. 500 szt. filiżanek – możliwość otrzymania prototypu GRATIS.
  • Do każdego modelu filiżanki możliwe zamówienie opakowania indywidualnego – kartonik.

Zamówione filiżanki reklamowe wysyłamy w dowolne miejsce w Polsce i Europie.

Większe miasta w naszym pobliżu to Katowice, Gliwice, Świętochłowice, Bytom, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Chorzów, Zabrze, Bielsko-Biała, Siemianowice, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Czeladź.